Mistrzowie Gminy Obrowo

W ubiegłą sobotę tj. 24 września br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Obrowo w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Na szkolnym boisku trawiastym w Obrowie, na którym przygotowane były dwa boiska podobne rozmiarem do orlika rywalizowali uczniowie wszystkich szkół z naszej gminy. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasi chłopcy w pierwszym swoim meczu trafi na SP Łążyn, których pewnie ograli 5:0. Kolejnym meczem była potyczka z uczniami z Osieka nad Wisłą. Szybko strzelone bramki ustawiły przebieg spotkania, które ostatecznie zakończyło się 0:6 dla „naszych”. Każda drużyna wykazywała bardzo dobre przygotowanie tego dnia. Dla chłopców z Obrowa nie był straszny także kolejny rywal. Reprezentacja szkoły z Dobrzejewic uległa kadrze z Obrowa aż 11:0! Teoretycznie najtrudniejszy mecz miał jeszcze nadejść. SP Brzozówka po trzech meczach miała 7 punktów, zaś SP Obrowo zebrało komplet 9 „oczek”. Losowanie i przebieg rywalizacji tak się ułożyły, ze ostatni mecz decydował o zwycięstwie. Obrowo i Brzozówka zaczęły walkę nieco podenerwowane, ale to przyjezdni jako pierwsi otworzyli wynik. Strzał na bramkę w pierwszej minucie zamieniono od razu na gola. Gospodarze jednak głów nie spuścili przechodząc do ataku. W pierwszej połowie doprowadzili do remisu, by w drugiej przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie zakończyło się 4:1 dla SP Obrowo.
Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: De Frankrijker Justin, Motyka Antek, Motyka Franciszek, Muranowski Maksymilian, Zakierski Oliwier, Narodzonek Kacer, Majchrzak Tomasz, Borkowski Jakub